GÜLER YÜZLÜ MUHTAR İSAOĞULLARI?N MUTLU GÜNÜ

Altınözü?nün en güler yüzlü ve sevilen muhtarlarından Fatikli mahalle muhtarı Mehmet İsaoğulları?nın biricik oğlu Muhammet Ali İsaoğulları, görkemli bir sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımı attı.Fatikli Mahallesinin birinci dönem seçim kazanan muhtarı aynı zamanda,CHP Altınözü İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları?nın kardeşi Mehmet İsaoğulları-Fatma İsaoğulları çifti, biricik oğulları Muhammet Ali İsaoğulları için sünnet düğünü yaptı.

Gündüz yemek cemiyeti ile davetlilerle yakından ilgilenip tebrikleri kabul eden İsaoğulları çifti, akşamda Fatikli Meydanında düzenlenen sünnet düğününde oğullarının ilk mürüvvetini görmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadı.

GÜNDÜZ YEMEK GECE DÜĞÜN

Altınözü İlçe Kaymakamı Bülent Uygur, Hatay Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım. Altınözü Karma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Hamutoğulları, Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin Bayır, Altınözü Şöförler Odası Başkanı Nasrettin Ramazanoğlu, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri mahalle muhtarları, kurum amirleri, belediye meclis üyeleri ve eş dost akraba ile 5 binin üzerinde seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde, coşup eğlenen muhtar İsaoğulları, havai fişek gösterileri, canlı müzik eşliğinde davul çalındı, oyun havaları eşliğinde halaylar çekildi

İsaoğulları çifti, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm akraba, eş ve dostlarına teşekkür etti. (Haber Fotoğraf:Mahmut ŞAN)